10 najpopularniejszych producentów drewnianych okien

Jakie okna drewniane polecacie? W internecie często spotykam przyszłych inwestorów, którzy już zdecydowali się na drewno. Teraz chcą sprawdzić, które okna drewniane wybrać na podstawie opinii tych, którzy już użytkują je w swoich domach. Pytają jakiej firmy okna drewniane wybrać. Pozbierałem Wasze sugestie z grup dyskusyjnych i stworzyłem poniższą listę najpopularniejszych producentów okien drewnianych w Polsce.

Kliknij na nazwę firmy, a w nowym oknie otworzy się jej strona internetowa. Firmy ogólnopolskie mają sieci sprzedaży obejmujące całą Polskę, ale nie bójcie się skontaktować również z małymi firmami – może okaże się, że zamontują drewniane okna również w województwie obok. Listę przedstawicieli handlowych danej firmy i ich dane kontaktowe znajdziecie na ich stronach internetowych.

Lista producentów okien drewnianych

Nazwa firmy Używane profile Województwo
Budvar PCV, drewniane, aluminium ogólnopolskie
Dako ogólnopolskie
Drutex ogólnopolskie
Lasota Aluplast, Veka, Salamander, Schüco łódzkie
MetalRom pomorskie
Prostolarka Deceuninck podkarpackie, małopolskie
Sokółka ogólnopolskie
Stolbud Rehau ogólnopolskie
Stollar ogólnopolskie
Vidok ogólnopolskie

Jeżeli zauważyliście, że brakuje jakieś firmy lub któraś z nich już nie istnieje, dajcie mi proszę znać w komentarzu poniżej lub na Facebook’u.

Jeżeli macie również jakieś doświadczenia z którąś z firm i jej oknami, zostawcie swoją opinię dla innych czytelników w komentarzu poniżej lub na Facebook’u!

Grzegorz i Ola | wybudujmydom.pl
Grzegorz i Ola | wybudujmydom.pl
Artykuły: 4769

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *