3 bezpłatne programy do wizualizacji wnętrz

Program online do aranżacji wnętrz, dostępny w czterech językach: angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim. Wydaje się dość intuicyjny, ale również czasochłonny. Autorzy tego programu przygotowali serię krótkich tutoriali, które w prosty sposób pokazują jak korzystać z programu.

Podstawowa wersja jest bezpłatna. Zapłacić musimy, jeśli chcemy skorzystać z dodatkowych opcji, np. utworzenia dodatkowych projektów, dodatkowe pakiety realistycznych obrazków, projekty 360 stopni. 3 projekty są za darmo – naszym zdaniem jest to w zupełności wystarczające. Autorzy programu za dodatkową opłatą oferują narysowanie naszego projektu, narysowanie projektu w skali, a nawet przygotowania wystroju wnętrza.

W zakładce Top Projects znajdziecie najlepsze projekty użytkowników, którymi możecie się zainspirować (przewijaj strzałkami, aby zobaczyć widoki różnych pomieszczeń):

Kazaplan

Kolejny, ale tym razem w 100% bezpłatny program online do wizualizacji wnętrz. Dla wielu osób niewątpliwą zaletą będzie także to, że jest dostępny m.in. w języku polskim. Kazplan nie ma ograniczenia co do liczby projektów, wydaje się prosty i intuicyjny w obsłudze.

W ramach aranżacji wnętrz możemy dodać meble z obszernej biblioteki, a także urządzać nasze wnętrza używając takich materiałów jak: farby, parkiet, płytki, glazura, wykładziny, beton, drewno, cegły, metale, kamienie, rośliny, i wiele, wiele innych.

W Kazaplan możemy także zaprojektować dom i jego otoczenie ?na zewnątrz? np. dobrać dach, zaprojektować tarasy, kostkę brukową i ogrodzenie działki. Ciekawą funkcją wydaje się geolokalizacja – za jej pomocą możecie zaimportować do programu zdjęcia satelitarne Waszej działki z Google Maps i umieścić na niej Wasz projekt.

Sweet Home 3D

W odróżnieniu od poprzedników tego programu nie obsługujemy w przeglądarce, ale musimy zainstalować na naszym komputerze. Ten program również wydaje się prosty i intuicyjny w obsłudze. Dostępne są instrukcje obsługi przetłumaczone na polski oraz filmy instruktażowe po angielsku. Na stronie programu znajdziecie przykładowe gotowe projekty, które możecie zaimportować do Waszego programu.

Jesteśmy ciekawi jakiego Wy dokonaliście wyboru. Napiszcie proszę w komentarzu który program wydaje się najbardziej odpowiadać Waszym potrzebom. Jeśli natomiast macie jakieś doświadczenie z używaniem któregoś z nich – pochwalcie się w komentarzach i podzielcie się Waszymi projektami.

Jeżeli znacie jeszcze jakieś darmowe programy do aranżacji wnętrz, na które warto zwrócić uwagę, dajcie znać w komentarzu!

Dziękujemy Ci za poświęcenie chwili na przeczytanie tego artykułu. Jeśli był dla Ciebie przydatny, to gorąco zachęcamy Cię do zapisania się na nasz newsletter, gdzie przy okazji dostaniesz od nasz szablon do stworzenia budżetu budowy domu:

Życzymy wiele satysfakcji z wizualizacji Waszych wnętrz!

Grzegorz i Ola | wybudujmydom.pl
Grzegorz i Ola | wybudujmydom.pl
Artykuły: 4769

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *