5 pomysłów na prezent dla budujących dom

Dawanie prezentów cieszy nas najbardziej wtedy, kiedy wiemy, że są trafione. Najfajniejszy jest ten pierwszy wyraz zaskoczenia na twarzy obdarowanego! Tym razem dostał coś, czego się nie spodziewał, ale wie, że mu się przyda. Od teraz za każdym razem, kiedy będzie używał tego prezentu na budowie, ciepło pomyśli właśnie o Tobie. Dzisiaj u nas na blogu znajdziesz najlepsze pomysły na prezent dla budujących dom!

Kiedy razem z Olą zaczęliśmy przygotowania do budowy domu, nie mogliśmy znaleźć miejsca w internecie, które miałoby to, czego szukaliśmy – praktycznych wskazówek dla młodych inwestorów. Dlatego teraz sami piszemy i dzielimy się naszymi doświadczeniami. I nie zawsze zajmujemy się blachą na dach, oknami albo materiałami do izolacji – nie samą budową inwestor żyje! Tak więc na naszym blogu znajdziecie również tematy takie jak ten – luźno związane z budową domu i bliskie życiu każdej budującej rodziny

Pomysły na prezent na rozpoczęcie budowy

Polecamy Wam najlepsze pomysły na prezenty bazując na swoim własnym doświadczeniu. W ciągu ostatniego roku intensywnej budowy domu zdaliśmy sobie sprawę jak wiele rzeczy było potrzebnych. Na początku zakładaliśmy, że żadnych poważnych robót na budowie nie będziemy wykonywać sami. Dlatego nie powinniśmy potrzebować żadnych sprzętów, wiadomo, kolejne ekipy budowlane będą miały to, co będzie im potrzebne. Z czasem okazało się jednak, że wiele rzeczy na stałe potrzebne jest na wyposażeniu.

A to się właśnie fantastycznie składa! Te rzeczy będą świetnym prezentem dla Waszych bliskich, którzy właśnie panują lub budują dom!

Zdjęcia proponowanych przez nas produktów to w rzeczywistości linki do Ceneo – kliknij na zdjęcie lub opis, żeby otworzyć w nowej zakładce. Tam będziesz mógł/ mogła przeczytać więcej szczegółów lub od razu kupić ten przedmiot!

1. Dalmierz laserowy

Niestety, na budowie zwykła miarka nie da rady. Taki miernik laserowy przyda się przede wszystkim przy sprawdzaniu po ekipie budowlanej i weryfikowaniu czy konstrukcja jest zgodna z projektem. My kupiliśmy sobie taki najprostszy, który ma jedną funkcję – mierzenia odległości. Istnieją też bardziej rozbudowane dalmierze, które mają możliwości zapamiętywania i przeliczania wyników (np. po zmierzeniu dwóch wymiarów od razu podają powierzchnię). Cena zależy też od maksymalnej możliwej odległości. My nigdy nie mieliśmy potrzeby skorzystać z zasięgu większego niż te 9 metrów, które ma nasz miernik. Zwróćcie też uwagę, żeby miernik, który wybierzecie był ładowany przez micro-USB – nie zaśmiecajmy planety zużytymi bateriami.

2. Odkurzacz budowlany

Na budowie potrzebny jest odkurzacz do zadań specjalnych! Podczas wykańczania wnętrz okaże się, że odkurzać trzeba codziennie, a zwykły odkurzacz nie da rady takiej ilości kurzu i pyłu.  Nasz odkurzacz ma moc 1250 W i dla nas jest ona wystarczająca.

3. Przedłużacz bębnowy

Niezbędny na każdej budowie! A potem przyda się w garażu lub w warsztacie. Cena zależy głównie od długości kabla i mocy, którą może utrzymać taki przedłużacz. Naszym zdaniem warto jest wybrać te o nieco większej mocy, ale tak na prawdę w domu każdy się przyda!

4. Zestaw z wężem ogrodowym

Wąż to coś, co przyda się już na samym początku budowy – do podlewania betonu fundamentu. Potrzebny będzie też do mycia. Nie warto od razu kupować najlepszego i najdroższego zestawu, bo może się okazać że przez czas budowy za bardzo się zniszczył i do podlewania ogródka dookoła nowego domu trzeba będzie kupić nowy.

5. Oświetlenie budowlane

Dodatkowe światło na budowie przydaje się zwłaszcza wiosną i jesienią. Kiedy po pracy młodzi inwestorzy przyjeżdżają zobaczyć efekty pracy ekipy budowlanej, a tu 18:00 w nocy. Dodatkowe lampy przydadzą się tak długo aż w ogrodzie nie zostaną założone jeszcze wszystkie docelowe światła.

My mamy taką lampę i cały czas bardzo nam się przydaje!

Nie chcieliśmy zarzucać Was zbyt wieloma propozycjami, bo tak na prawdę każdy z powyższych pomysłów na prezent sprawdzi się na budowie. A jeżeli Wasz prezent zrobi wrażenie na obdarowanych, polećcie im nasz blog. Może kolejny raz będziemy mogli naszymi radami pomóc przy ich budowie

Życzymy Wam jak największej radości z kupowania i obdarowywania Waszych bliskich! Pozdrowienia!

Grzegorz i Ola | wybudujmydom.pl
Grzegorz i Ola | wybudujmydom.pl
Artykuły: 4769

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *