Co sądzisz o naszym blogu? Ankieta dla czytelników

Dzisiaj chcielibyśmy poprosić Cię o przysługę!

Nasz blog budowlany działa już od 2,5 roku! W tym czasie opublikowaliśmy 58 wpisów i od samego początku istnienia cały czas się rozwijamy. Dołączają do nas nowi czytelnicy, którzy zaczynają budowę domu, a odchodzą ci, którzy swój dom już zbudowali. Tych nowych jest jednak zdecydowanie więcej! Na Facebooku obserwuje nas już ponad 5600 osób, na Instagramie 1200 osób, a do newslettera zapisało się ponad 1000 osób. Z każdym dniem dołącza kilka-kilkanaście nowych osób.

Dlatego dzisiaj chcielibyśmy bliżej poznać Was – naszych stałych czytelników.

Wypełnij, proszę, tę ankietę na temat naszego bloga. Dzięki Twoim odpowiedziom będziemy mogli lepiej dopasować tworzone przez nas treści do Ciebie i Twoich potrzeb. Chcielibyśmy Cię poznać i dowiedzieć się, co sądzisz o naszej działalności w sieci. Bo bardzo zależy nam na tym, żeby poznać opinię wszystkich naszych czytelników – czyli również tych, którzy na co dzień nie zostawiają nam komentarzy lub nie piszą do nas prywatnych wiadomości. Będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeżeli poświęcisz nam kilkanaście minut swojego czasu!

Jeżeli nie chcesz lub nie masz czasu odpowiadać na otwarte pytania, nie szkodzi – możesz odpowiedzieć tylko na te wymagane. Dla nas to i tak jest cenna informacja. Natomiast jeżeli masz do nas swoje uwagi – pisz śmiało, co tylko przyjdzie Ci do głowy!

Pytania sformułowane są z użyciem rodzaju męskiego, za co z góry przepraszamy wszystkie panie. Ankieta skierowana jest, oczywiście, zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Ankieta jest anonimowa, chyba że zdecydujesz się zostawić na końcu swojego maila. To na niego wyślemy Ci wyniki tej ankiety, jeżeli będziesz ciekawy(a) jej wyników.

Grzegorz i Ola | wybudujmydom.pl
Grzegorz i Ola | wybudujmydom.pl
Artykuły: 4769

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *