Gdzie szukać gotowego projektu domu? Lista ponad 30 stron!

Szukacie gotowego projektu domu jednorodzinnego do kupienia przez internet? Jak je znaleźć? Sprawdźcie strony internetowe pracowni projektowych i architektonicznych, które oferują gotowe projekty domów jednorodzinnych! Żeby ułatwić Wam szukanie, w jednym miejscu zebraliśmy biura projektowe, które sprzedają takie projekty przez internet. Oto ich lista!

My również zdecydowaliśmy się na budowę domu na podstawie gotowego projektu z jednej z poniższych pracowni. Długo szukaliśmy tego idealnego, który spełniałby wszystkie nasze marzenia i oczekiwania. Mieliśmy wrażenie, że oglądamy wciąż te same z tych najpopularniejszych pracowni, bo takie podsuwała nam wyszukiwarka. W ten sposób znaleźliśmy się na dziesiątej stronie Google’a. Dlatego chcielibyśmy ułatwić Wam pracę! Zebraliśmy listę stron internetowych, na których możecie znaleźć swój wymarzony projekt.

Pamiętajcie, że gotowy projekt domu nie musi być od razu idealny! My nasz musieliśmy nieco przerobić. Wystarczy, że znajdziecie architekta, który zrobi adaptację projektu. Wtedy może się okazać, że gotowy projekt z internetu wraz z Waszymi poprawkami będzie nadal tańszy, niż projekt tworzony od podstaw na Wasze zamówienie. Sprawdź TUTAJ który projekt wybraliśmy i jakie zmiany wprowadziliśmy, a TUTAJ ile kosztowała taka adaptacja projektu.

Napiszcie w komentarzu z którego biura wybraliście swój projekt!

Jak znaleźć gotowy projekt domu jednorodzinnego?

My naszego projektu szukaliśmy bardzo długo. Kiedy przejrzeliśmy już największe i najpopularniejsze portale z projektami, ale nic nas nie zachwyciło, szukaliśmy dalej – w mniejszych biurach projektowych. Założymy się, że kilka z poniższych pracowni już znacie, ale oferty kilku z nich jeszcze nie widzieliście Oto lista pracowni architektonicznych z projektami domów jednorodzinnych!

Żeby otworzyć w nowym oknie wybraną stronę, kliknij na jej nazwę! Jeżeli znasz jeszcze inne biura, które sprzedają gotowe projekty, wpisz je w komentarzu na końcu!

Agart
Archand
Archeton
Archetyp
Archi-Projekt
Archigraph
Archipelag
Archiportal
Archon+
ARTINEX
Buduj dom
Dobre Domy
Dom Dla Ciebie
Dom na 5
Dom to Dom
Dom-Projekt
Domena
Dominanta
DomoForma
Domowe Klimaty
DomPasja
Domplan
Domus
Domy czystej energii
Domy z wizją
E-domy
Eco-domy
Galeria Domów
HB Studio
HG Atelier
HomeKONCEPT
Horyzont
Inwest Projekt
KB Projekt
Kossakowski Grzegorz
Krajobrazy
L&K Projekt
Lipińscy Domy
Mathia
Matuszewski Konrad
MG-Projekt
MTM Styl
Murator
Opus
Postaw Dom
Projektyka
Rutkowski Tadeusz Olgierd
Słoneczne Domy
Studio 51
Studio Atrium
U Architekta
Villanette
Z500
Zahir Art

Zaczynasz budowę domu? Zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz prezent!

Zdjęcie: Michal Jarmoluk z pixnio

Grzegorz i Ola | wybudujmydom.pl
Grzegorz i Ola | wybudujmydom.pl
Artykuły: 4769

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *