Lampy LED podszafkowe od Ledvance – praktyczne i nastrojowe oświetlenie w stylu smart

Blat w aneksie kuchennym, wnęka z siedziskiem w holu czy półki w garderobie – ich niedostateczne oświetlenie może Ci uprzykrzać codzienność. W zakątkach domu, w których dominuje półcień, warto zamontować lampy LED podszafkowe. Minimalistyczne listwy uzupełniają główne źródła światła, równomiernie rozjaśniając niewielkie obszary. Co więcej, nowoczesne panele LED podszafkowe współtworzą inteligentny dom, którym można zarządzać z poziomu smartfona.

Minimalistyczne oświetlenie LED podszafkowe o imponujących możliwościach

Ledvance oferuje lampy LED podszafkowe zapewniające praktyczne i nastrojowe oświetlenie takich obszarów, jak blaty, półki oraz wnęki. Smukła konstrukcja i uniwersalny wygląd listew podszafkowych z serii UNDERCABINET, CABINET SLIM bądź LINEAR FLAT sprawiają, że lampy LED Ledvance stanowią dyskretne źródło światła, które wpisuje się w różne aranżacje.

Dzięki regulacji temperatury barwowej od 2700 K do 6500 K, czyli od ciepłej do zimnej, możesz dostosowywać barwę światła podszafkowego do wnętrza, pory dnia czy nastroju domowników. Funkcja ściemniania lamp daje kontrolę nad natężeniem światła.

Montaż oświetlenia LED podszafkowego nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Każdy zestaw zawiera elementy do zainstalowania lamp, np. taśmę klejącą i wkręty. Przenośne modele z serii LINEAR MOBILE, których lokalizację można dowolnie zmieniać, są wyposażone w zasilanie bateryjne. Jeśli chcesz oświetlić dużą powierzchnię, np. długi blat roboczy, możesz połączyć nawet do 10 lamp Ledvance z serii LINEAR SLIM.

Inteligentne lampy LED podszafkowe w Ledvance – czym się wyróżniają?

Wyobraź sobie, że nie musisz szukać pilota, aby zmienić barwę światła. Wystarczy, że sięgniesz po smartfon lub tablet z aplikacją Ledvance Smart+ Wifi, która pozwala na proste zarządzanie oświetleniem. Co ważne, inteligentne listwy LED podszafkowe w Ledvance reagują na komendy głosowe wydawane za pośrednictwem asystentów Google lub Amazon Alexa.

Kolejne udogodnienie w listwach Ledvance to czujniki ruchu na podczerwień. Lampy LED podszafkowe z serii CABINET PANEL reagują na aktywność w odległości do 5 cm. Włączają i wyłączają się automatycznie, co zmniejsza ryzyko zbędnego poboru energii.

Kompleksowe oświetlenie Twojego domu w Ledvance

Ledvance to producent zaawansowanego technologicznie do wnętrz – biurowych i mieszkalnych – oraz ogrodów. Niektóre inteligentne lampy LED mają funkcję automatycznego biorytmu, która modyfikuje parametry światła tak, aby wzmocnić Twoją koncentrację w ciągu dnia i ułatwić Ci zasypianie po zmroku. Lampy zewnętrzne LED z kamerami zwiększą Twoje poczucie bezpieczeństwa. Dzięki funkcji zdalnego nadzoru otrzymasz alert, kiedy ktoś niepożądany pojawi się na posesji. Ukryty monitoring uwieczni intruza na nagraniu przesłanym do chmury.

Żywotność lamp LED dostępnych w Ledvance sięga od 15 000 do aż 50 000 godzin. Jeśli będą oświetlać Twój dom i ogród przez 8 godzin dziennie, przepracują od 5 do nawet 17 lat! Szeroka oferta Ledvance umożliwia stworzenie spersonalizowanej, unikatowej kombinacji oświetlenia LED, która zapewni Ci wieloletnie oszczędności i wygodę.

Redaktor Zewnętrzny
Redaktor Zewnętrzny
Artykuły: 66

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *