Jakie okna drewniane polecacie? W internecie często spotykam przyszłych inwestorów, którzy już zdecydowali się na drewno. Teraz chcą sprawdzić, które okna drewniane wybrać na podstawie opinii tych, którzy już użytkują je w swoich domach. Pytają jakiej firmy okna drewniane wybrać. Pozbierałem Wasze sugestie z grup dyskusyjnych i stworzyłem poniższą listę najpopularniejszych producentów okien drewnianych w Polsce.

Kliknij na nazwę firmy, a w nowym oknie otworzy się jej strona internetowa. Firmy ogólnopolskie mają sieci sprzedaży obejmujące całą Polskę, ale nie bójcie się skontaktować również z małymi firmami – może okaże się, że zamontują drewniane okna również w województwie obok. Listę przedstawicieli handlowych danej firmy i ich dane kontaktowe znajdziecie na ich stronach internetowych.

Jeżeli rozważacie również okna plastikowe, tutaj sprawdź listę najczęściej polecanych producentów okien PCV >>

 

Lista producentów okien drewnianych

Nazwa firmyUżywane profileWojewództwo
BudvarPCV, drewniane, aluminiumogólnopolskie
Dakoogólnopolskie
Drutexogólnopolskie
LasotaAluplast, Veka, Salamander, Schücołódzkie
MetalRompomorskie
ProstolarkaDeceuninckpodkarpackie, małopolskie
Sokółkaogólnopolskie
StolbudRehauogólnopolskie
Stollarogólnopolskie
Vidokogólnopolskie

 

 

Jeżeli zauważyliście, że brakuje jakieś firmy lub któraś z nich już nie istnieje, dajcie mi proszę znać w komentarzu poniżej lub na Facebook’u.

Jeżeli macie również jakieś doświadczenia z którąś z firm i jej oknami, zostawcie swoją opinię dla innych czytelników w komentarzu poniżej lub na Facebook’u!

 

Pierwszy raz na blogu? Przeczytaj coś o nas>>

 

Ostatnia aktualizacja listy: 20 luty 2018 

Zdjęcia Janko Ferlič i Jason Briscoe z Unsplash

 

 

poprzedni post
następny post
Kategorie: Stan surowy

dodaj komentarz