Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu naszego bloga!

Jesteśmy zainteresowani przede wszystkim współpracą barterową! Chcielibyśmy zaprezentować Wasz produkt naszym czytelnikom. Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na długofalowe współprace podzielone na etapy, które będą następować wraz z rozwojem naszych robót budowlanych. Oferujemy przejście wraz z czytelnikami przez cały proces decyzyjny przy wyborze danego produktu lub rozwiązania. Następnie przeprowadzimy relację z instalacji produktu na naszej budowie, pokażemy kosztorys tego przedsięwzięcia, a na koniec przeprowadzimy i opiszemy nasze wrażenia z użytkowania produktu. Chętnie przeprowadzilibyśmy również wywiad z Waszym specjalistą lub zorganizowali konkurs dla naszych czytelników. Jesteśmy też otwarci na Wasze pomysły!

Chętnie przyjmiemy też niestandardowe formy współpracy lub z produktem luźniej powiązanym z budową, czyli na przykład z dziedziny finansów, obrotu nieruchomościami, zarządzania projektem i dokumentacją budowlaną, prawa budowlanego i wiele innych. Odwiedzimy również Wasz event lub będziemy mu patronować.

 

Nasze statystyki pokazują sezonowość tematu budowy domu. Nasz blog jest również cały czas w fazie rozwoju.

Dodatkowo obecnie w bazie newslettera mamy ponad 600 aktywnych odbiorców, a do administrowanych przez nas grup na Facebooku należy łącznie ponad 850 osób.

 

Czytelnicy naszego bloga to młode rodziny, które budują swój pierwszy dom systemem gospodarczym – zlecają pojedyncze zadania ekipom budowlanym, część prac robią sami, ale równocześnie to oni koordynują całą budowę i podejmują decyzje. To przede wszystkim osoby w wieku 25-34 lata. Czytają nas zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Większość czytelników mieszka w Polsce – 29% czytelników mieszka w Warszawie, kolejne miasta to: Kraków (7,7%), Wrocław (5,6%), Poznań (3,9%) oraz Katowice (3,7%).

 

Jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą, napisz do nas na adres ola (a) wybudujmydom.pl !

Odwiedź również nasze profile w mediach społecznościowych:

facebook | instagram | pinterest | twitter | youtube

 

Zapraszamy do współpracy! – Ola i Grzegorz